ارسال پاسخ 
 
رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن
******

ارسال ها: 1,254
تاریخ ثبت نام: فرو ۱۳۸۸
اعتبار: 41


تشکرها : 3760
( 7148 تشکر در 921 ارسال )
شماره ارسال: #361
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

سخت ترین روز سال همانا اولین روز کاری سال نو است.

اعصاب خردکن ترین هفته هم , هفته اول بعد از تعطیلات طولانی عید است.

تعطیلات نوروز فرصت خوبی بود که بیشتر به کارهای مورد علاقه (  یا مورد نفرت ! ) بپردازیم.

فیلم ببینیم , آدم هایی که دوست شان داریم یا ازشان متنفریم را ملاقات کنیم , در مهمانی ها غیبت کنیم و یاد قدیم بیفتیم و نوستالژی بازی در بیاوریم.

آرزوی سالی پر از شادی و پیروزی را برای همه هم کافه ای ها دارم.

امسال سال اسب است. خدا به خیر کند !


زندگی به دو نیم است ؛ نیمه ی اول به انتظار نیمه ی دوم و نیمه ی دوم در حسرت نیمه ی اول .
۱۷-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکورپان شیردل, نیومن, مگی گربه, پرشیا, rahgozar_bineshan, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, جیسون بورن, Classic, بانو, BATMAN, اکتورز, شیخ حسن جوری, MELANIE HAMILTON
برو بیکر آنلاین
من اعتراض دارم
***

ارسال ها: 157
تاریخ ثبت نام: آبا ۱۳۹۲
اعتبار: 18


تشکرها : 832
( 1589 تشکر در 155 ارسال )
شماره ارسال: #362
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

با سلام خدمت دوستان بویژه دوست غایب مان زاپاتای عزیز:

دیروز با اطلاع رسانی منصور عزیز متوجه غیبت زاپاتای گرامی شدم. بسیار متاثر شدم .قبل از هرچیز لزوم یک هیئت سه نفره حل اختلاف با حضور دوستان قدیمی و ریش سفید و با تجربه در کافه کاملا احساس میشود.

مربع مدیریتی کافه وزین کلاسیک:

سرمایه های این فروم کاربرانش میباشند. دلگیری و اختلاف نظر و سلیقه هم نمک هر تالار گفتگویی میباشد. اما وجود یک هیئت با تجربه در راس چنین اختلافهایی میتواند بموقع با پا در میانی مانع بعضی از اتفاقات شود. زیرا همین اختلافهای ساده گاهی موجب دلخوری و شاید ترک یکی از کاربران از گروه شود.

دوستانی که در این کافه قلم میزنند و فعالیت میکنند همگی دارای یک عشق مشترک میباشند. عشق به نوستالوژی و یادآوری روزهای خوب گذشته. بعنوان کاربری که کمتر از 6 ماه می باشد که به جمع دوستان پیوسته ام خود را حقیر تر از آن میدانم که بخواهم نصیحتی کنم و یا در امور سایت دخالت کنم اما بعنوان یکی از اعضا نمی توانم در خصوص برخی از مسائل بی تفاوت باشم.

اما سخنی با زاپاتای عزیز:

به نوشته کلاسیک محترم در چت باکس استناد میکنم که نیاز به هیچ توضیحی ندارد. شخصا شخصیت شما را والاتر از آن می دارم که صرف یک کدورت بخواهید دوستان مجازی خود را در کافه ترک نمایید. و مطمئن هستم بزودی به احترام دوستان خود در اولین فرصت مجددا به جمع دوستان خواهید پیوست هرچند که از دلیل این کدورت بی اطلاعم.

از کادر مدیریتی و سایر دوستانی قدیمی که در جریان این کدورت میباشند نیز تقاضا میکنم تا با پادرمیانی مانع از ترک دوستان و کاربران فعال سایت شوند.

ارادتمند تمام دوستان

بروبیکر


اینجا زمانی عکسی از خواننده محبوب و اعتراضی نسل من با زمینه سیاه قرار داشت با
جمله ای از ترانه مشهورش هفته خاکستری
جمعه حرف تازه ای برام نداشت - هرچی بود بیشتر از اینها گفته بود
۱۷-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, سم اسپید, خانم لمپرت, سرهنگ آلن فاکنر, مگی گربه, پرشیا, اسکورپان شیردل, جیسون بورن, Classic, سروان رنو, برت گوردون, بانو, اکتورز, شیخ حسن جوری
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن
******

ارسال ها: 1,254
تاریخ ثبت نام: فرو ۱۳۸۸
اعتبار: 41


تشکرها : 3760
( 7148 تشکر در 921 ارسال )
شماره ارسال: #363
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

(۱۷-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ عصر)برو بیکر نوشته شده:  

..لزوم یک هیئت سه نفره حل اختلاف با حضور دوستان قدیمی و ریش سفید و با تجربه در کافه کاملا احساس میشود...

با سپاس از بروبیکر عزیز ؛

 این هیئت در پشت صحنه کافه همیشه وجود داشته و دارد و در این مواقع تماس های شدیدی با این دوستان رنجیده خاطر برقرار می کند. در این مواقع حتی علاوه بر ریش سفیدانnnnn: ,  ریش سیاه ها  [تصویر: 4bhn7et.gif]و بدون ریش ها ( سه تیغه ها ) هم پادرمیانی می کنند که البته چون پشت صحنه هستند کسی از اقدامات آنها آگاه نمی شود. امیدواریم جناب زاپاتا , همانند خود امیلیانو زاپاتا محکم و پوست کلفت باشند و بیدی نباشند که با این بادها بلرزند. نباید به خاطر اظهارات یکی دو نفر , جمع بزرگ دوستان را رها کرد. به قول یک دولتمرد که در پاسخ به زبان درازی منتقدانش گفته بود:

به کوشش توان دجله را پیش بست        نشاید زبان بد اندیش بست

.

ریش سفیدان در حال مذاکره درباره چگونگی حل مشکل جناب زاپاتا


زندگی به دو نیم است ؛ نیمه ی اول به انتظار نیمه ی دوم و نیمه ی دوم در حسرت نیمه ی اول .
۲۰-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : برو بیکر, اسکورپان شیردل, ژان والژان, پرشیا, نیومن, Classic, سی.سی. باکستر, Papillon, جیسون بورن, سرهنگ آلن فاکنر, خانم لمپرت, مگی گربه, بانو, اکتورز, شیخ حسن جوری
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن
******

ارسال ها: 1,254
تاریخ ثبت نام: فرو ۱۳۸۸
اعتبار: 41


تشکرها : 3760
( 7148 تشکر در 921 ارسال )
شماره ارسال: #364
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

بار دیگر دست جنایتکار استکبار از آستین انگلیس بیرون آمد و انگلوساکسون های شکست خورده که به دلیل موشک باران لندن توسط V-2 ناامید گشته بودند اقدام به عملی ناجوانمردانه نمودند. ترور و آدم ربایی که در دکترین نظامی انگلیس مجاز شمرده می شود یکی از این اقدامات است. اینان وقتی که در جبهه جنگ شکست می خورند سعی در جبران آن از طریق ترور یا ربودن سران دشمن می کنند. نمونه های مستندی چون فیلم رومل را بکشید و شکار گرگ وجود دارد که سعی در ترور ژنرال برتر ما و پیشوای نازنین ما کردند که البته ناکام ماندند.

باخبر شدیم که ایادی انگلیس با همراهی کاپیتان اسکای  ملعون از تعطیلات نوروز سوء استفاده نموده و اقدام به ربودن یکی از سران کافه کرده اند. بانو که در خوش قلبی و مهربانی زبانزد همه عالم بود در روز هفتم فروردین جهت ملاقات و عید و بازدید از کافه خارج شدند و توسط تیم ترور Mi6 ربوده شدند. لازم به ذکر است که ایشان همواره با درخواست خود بدون محافظ رفت و آمد می کردند و ما حدس نمی زدیم که کار متفقین اینقدر گیر کند که دست به ربودن بانوان محترم بزند.

پیشوا بسیار از این خبر خشمگین شده اند و دستورات اکید دادند و تیم نجات اسکورزینی را مامور آزادی ایشان نمودند. ما نیز همینجا اعلام می کنیم که :

اگر یک نخ مو از سر بانو کم شود دیگر حتی به مرغ و خروس های انگلیسی هم رحم نخواهیم کرد و چنان بارانی از موشک های V-1 و V-2  بر سر بریتانیا خواهیم ریخت که حتی کرم های خاکی آنجا  هم نسل شان منقرض شود  [تصویر: hitler.gif]

 . همچنین شورای اطلاعات و امنیت کافه ( شاواک ) به هر گونه اطلاعاتی که منجر به فاش شدن محل نگهداری بانو شود پاداش یک میلیون رایشمارک اعطاء می کند.

هایل هیتلر

ستاد نابودی متفقین - شاخه رهاسازی بانو

.

کارت شناسایی بانو که توسط گشتاپو در گوشه خیابان شانزه لیزه پیدا شده است.


زندگی به دو نیم است ؛ نیمه ی اول به انتظار نیمه ی دوم و نیمه ی دوم در حسرت نیمه ی اول .
۲۲-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مگی گربه, برو بیکر, خانم لمپرت, کاپیتان اسکای, Papillon, برت گوردون, ژان والژان, نیومن, پرشیا, oceanic, BATMAN, Classic, بانو, مکس دی وینتر, جیسون بورن, اکتورز, شیخ حسن جوری, سی.سی. باکستر, حمید هامون
برو بیکر آنلاین
من اعتراض دارم
***

ارسال ها: 157
تاریخ ثبت نام: آبا ۱۳۹۲
اعتبار: 18


تشکرها : 832
( 1589 تشکر در 155 ارسال )
شماره ارسال: #365
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

سروان رنوی محترم

از آنجا که ارادت خاصی به بانوی محترم دارم و حضورشان بعنوان یکی از مدیران پاسخگو موجب دلگرمی و تداوم حضور بروبیکر در کافه گردید لذا تقاضای عضویت در گروه شاخه رها سازی بانو را کتبا اعلام می دارم.

اما پیشنهاد میکنم برای آنکه هرچه سریعتر سرنخی از محل حضور بانو داشته باشیم ستاد بحران در کافه تشکیل شود و یک عملیات تشکیلاتی با حضور سایر اعضا کافه برای یافتن بانو آغاز شود تا خدایی نکرده خدشه ای به هندسه مدیریتی کافه وارد نگردد و مربع مدیریت کافه مجدا تبدیل به مثلث مدیریتی نگردد.

در همین راستا پیشنهاد میکنم عملیات یافتن بانو از زمین و هوا و دریا آغاز شود و قبل از تشکیل ستاد بحران اتاق فکر کافه پایه ریزی گردد و حوزه عملیاتی کاربران و متعاقب آن شرح وظایف هر یک را مشخص کنید. به پیوست کاربران زیر برای حوزه های مختلف به شرح زیر پیشنهاد میگردد:

1 - بروبیکر : مسئول جستجو در کلیه زندانهای کشور (که اگر خدایی نکرده بانو بیگناه در اسارت باشد شناسایی شود)

2 - ناخدا خورشید : مسئول جستجو در کلیه حوزه های دریایی و اقیانوسها بویژه خلیج فارس

3 - کاپیتان اسکای : مسئول جستجو در حوزه هوایی و آسمانها نامبرده از زرد ابری هم میتوانند کمک بگیرند

4 - سید : مسئول جستجو در مساجد و کاروانهای راهیان نور (باتوجه به ایام فاطمیه احتمال اعتکاف بانو در مساجد نیز میباشد )

5 - زبل خان : مسئول جستجو در تمام شکارگاه های کشور

6 - اسکورپان شیر دل: مسئول جستجو در کلیه باغها و کوهها و دره ها (با توجه به فصل بهار و شکوفه در ختان گیلاس جستجو در دره شکوفه گیلاس در الویت باشد)

7 - آکتورز: مسئول جستجو در کلیه سینماها و استودیوهای فیلمسازی

8 - حمید هامون : مسئول جستجو در حوزه استانهای جنوب شرقی بویژه سیستان و بلوچستان و زاهدان و دفاتر رسمی طلاق

9 - اتان ادواردز: مسئول جستجو در کلیه موزه ها و اماکن تاریخی و مرکز حفظ آثار و میراث فرهنگی

10 - (با عرض معذرت از مدیریت کافه) classic: مسئول جستجو در کلیه کلاسهای درسی در مدارس

11 - خانم لمپرت : مسئول جستجو در کلیه دانشکده های ادبیات و مراکز حفظ و اعتلای زبان پارسی

12 - RAHGOZAR- BINESHAN: مستول جستجو در کلیه گذرگاهها و کوچه پس کوچه ها و پیاده رو ها.

13 - همچنین هیئتی متشکل از نانگیولا و الکتروپیانیست و Achilles و بولیت به سرپرستی دن ویتو کورلئونه جهت جستجو در کنسرتها و مراکز موسیقی ایجاد گردد

14 - پیشنهاد میگردد از کاربران تازه نفسی چون برت گوردون جهت جستجو در قمارخانه ها ( هرچند بانو اهل قمار نبود) و نسیم بیک جهت جستجو در گرگ دره نیز استفاده گردد.

15 - آی پی آخرین کانکت بانو در ساعت 4:52 بعدازظهر ششم فروردین در اختیار شرلوک جهت بررسی مقدماتی قرار گیرد(ضمنا یک ذره بین قوی و پیشرفته نیز بعنوان ابزار کار در اختیارشان قرار گیرد).

16 - از آنجا که عملیات جستجو با تاریکی هوا متوقف میشود عملیات جستجو از ساعت 12 شب به بعد به تیمی به سرپرستی شوالیه تاریکی کافه یعنی بتمن عزیز و آکتورز واگذار گردد

17- در پایان نیز نظر به نکته سنجی منصور عزیز کلیه کاربران یک نسخه از گزارش کار خود را جهت بررسی و تجزیه و تحلیل در اختیار منصور خان عزیز قرار دهند.

در مورد شخص خودتان (سروان رنو) میخواستم پیشنهاد سرکشی و تفتیش فرودگاههای کشور را به شما بدهم اما سابقه شما در فراری دادن افراد تحت تعقیب و زد و بند با امثال ریک بنده را مردد نمود لذا پیشنهاد می گردد ضمن سرپرستی ستاد بحران سرکشی به کلیه کلانتریها و پاسگاههای نیروی انتظامی  به خودتان واگذار گردد. ضمنا میتوانید سرپرستی واحد ضد اطلاعات را جهت دادن اطلاعات غلط به دشمنان کافه به oceanic واگذار نمایید.

همچنین بنده نمی دانم بانوی محترم مجرد بوده اند یا متاهل اما چنانچه مجرد باشند پیشنهاد میگردد اسکارلت اوهارا مسئول جستجو در مراکز همسریابی و ازدواج گردند.

همچنین ژان والژان عزیز بانو را به چشم کوزت ببینند و از هر کمکی در راستای یافتن بانو مضایقه ننمایند.

ضمنا پیشنهاد میگردد جستجو در کلیه ادارات بویژه ادارات و شرکتهای بیمه به سی سی باکستر و جستجوی نامحسوس در بین خلافکاران نیز به پایک بیشاپ و جستجو در گالریهای نقاشی و شرکتهای خودرو سازی به پرشیا و جستجو در حوزه ممسنی و کازرون به دایی جان ناپلئون واگذار گردد.

در مجموع هریک از عزیزان اطلاعی از بانو یافتند سریعا به سناتور محترم اطلاع دهند تا ایشان با اطلاع رسانی به موقع در کافه و سایر شبکه های اجتماعی کافه ای را از نگرانی به رهانند.


اینجا زمانی عکسی از خواننده محبوب و اعتراضی نسل من با زمینه سیاه قرار داشت با
جمله ای از ترانه مشهورش هفته خاکستری
جمعه حرف تازه ای برام نداشت - هرچی بود بیشتر از اینها گفته بود
۲۴-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, بولیت, ژان والژان, Classic, Papillon, خانم لمپرت, بانو, اسکارلت اُهارا, مکس دی وینتر, سرهنگ آلن فاکنر, اکتورز, مگی گربه, برت گوردون, شیخ حسن جوری, سی.سی. باکستر, سروان رنو, حمید هامون
بانو آفلاین
مدیر داخلی
*******

ارسال ها: 190
تاریخ ثبت نام: مرد ۱۳۸۸
اعتبار: 54


تشکرها : 7098
( 2801 تشکر در 163 ارسال )
شماره ارسال: #366
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

دوستان خوب و مهربانم سلام

از اینهمه لطف و بزرگواری شما خوبان سپاسگزار و شرمنده ام اگر نتوانستم تقریبا برای یک ماهی کافه باشم. اتفاقاتی پشت سر هم افتاد که متاسفانه حول و حوش بیماری پدر بود و یک زندگی خاصی که قرار بود هم به داد خودم برسم و هم خانواده و خلاصه تقریبا نه زمان کافی داشتم و نه دل و دماغ انجام هرگونه کاری جانبی را.... بهترین توصیف این است که کاملا روال زندگی ام از چرخۀ عادی خود خارج شده بود....

شکر خدا برطرف شد و امروز که توانستم آنلاین شوم از دیدن این ارسالها و تشکرهای دوستان، هم خیلی به سبکِ نگارشی همیشه شیرین رفقا خندیدم و دلم باز شد و هم احساس مسئولیتی مضاعف کردم... برای کافه برای بودنش برای اینهمه دوست نازنین و ارجمندم که همیشه زبانم از توصیف خوبیشان قاصر بوده و هست....

آرزو می کنم شایستۀ اینهمه خوبی شما باشم.

راستی محض دور نشدن از موضوع اصلی یعنی بحث شیرین ربایش! والله در میان آنهمه دغدغه خاصه مشکلات پدر، ناگهان ما را به زور طبق تقویم خواستند به محل کار، نربودند ولی گوآنتانامو را به عینه تجربه کردیم!!! اصلا تا دم کردن چای با خودمان بود، جواب رانندۀ لیفتراک و کامیون و جرثقیل هم به کنار.... و خلاصه در روزهایی که (منظور پنجم فروردین به بعد تا یازدهم است!) باید منزل می بودم و خیلی ذهن مشوش و ناراحتی هم داشتم؛ سر کار می نشستم یعنی ببخشید می دویدم و بعد به منزل که می رسیدم سانس دوم کار و نگرانی و دلهره در منزل آغاز می شد! آرزو کردم کاش ربوده می شدم!!!!! حداقل آدم تکلیفش با خودش معلوم است که اینها دشمنند ولی وقتی در شرکت همه به هم به نام همکار لبخند می زنیم، مرخصی رفتن بی معنا طولانیِ مدیر و کشیدن شما به زور به محل کار عین ظلم یا با پنبه سر بریدن معنا می دهد که خدا از سر تقصیراتشان ....گذرد!!!! ولی از شوخی که بگذریم، روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، خدا برای هیچکس احساس بی پناهی و سردرگمی را نیاورد.... تجربه ای بود....!

بازهم شرمسار این غیبت طولانی و گم گشتگی ام هستم....

دوستتان دارم.

با مهر و سپاس بی پایان

بانو

۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, برو بیکر, مکس دی وینتر, oceanic, Classic, ژان والژان, پرشیا, BATMAN, کاپیتان اسکای, سرهنگ آلن فاکنر, جیسون بورن, اکتورز, اسکورپان شیردل, مگی گربه, برت گوردون, شیخ حسن جوری, Joe Bradley, خانم لمپرت, سم اسپید, سی.سی. باکستر, سروان رنو, حمید هامون, Papillon, MELANIE HAMILTON, rahgozar_bineshan
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن
******

ارسال ها: 1,254
تاریخ ثبت نام: فرو ۱۳۸۸
اعتبار: 41


تشکرها : 3760
( 7148 تشکر در 921 ارسال )
شماره ارسال: #367
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک (احوال پرسی دوستان)

<ژان والژان> رهايي بانوي مهربان، از چنگال اهريمن انگليسي را تبريك عرض ميكنم . از تلاش هاي سربازان گمنام كافه در عمليات رهايي گروگان (بانوي ارجمند) متشكريم..

<کاپیتان اسکای> بانو رسید و کافه، دل از غصه باز کرد/ این دوستان دلشده را سرفراز کرد/ یک باره تیر فتنه ی سروان به سنگ خورد/ والژان زغصه آتش صد کوره باز کرد

                                                                   * * *

در حالی که جهان می رفت به دلیل  ناپدید شدن بانو  ( حفظ الله اَبـیـها ) - که داستان اش در مرموزی  چیزی از هواپیمای مسافربری مالزی کم نداشت - آماده نبردی سمگین میان نیروهای خیر * و شر ** شود , بانو  چون فرشته ی صلح بر بام کافه نشست و  آتش جنگ جهانی سوم را فرو نشاند. همزمان نیروی شر که دست خود را از ادامه توطئه کوتاه می دید , نیروی جیش الکازابلانکا را جهت انهدام سرور کافه اعزام نمود اما خدا مـَکر آنان را به خودشان بازگردانید ... و الله خیر الماکرین ... 


کاپیتان دلخوش نکن ,  این فتنه ها خاموش کن /  راه صلح در پیش گیر , توطئه فراموش کن

گر جهانی را به جنگ ما گسیل داری بدان /  ما جهان را به زانو  آوریم , این آویزه ی گوش کن

کوره های ژان همیشه روشن و پر دود باد / من تو را پندی دهم , طیاره ات خاموش کن

* خیر= رایش کافه

 ** شر = انگلیس و کاپیتان و ایادی وابسته

                           بانو , پس از حل مشکلات سخت زندگی , دیروز  به کافه بازگشتند.


زندگی به دو نیم است ؛ نیمه ی اول به انتظار نیمه ی دوم و نیمه ی دوم در حسرت نیمه ی اول .
۲۷-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, مگی گربه, برو بیکر, oceanic, سی.سی. باکستر, اسکارلت اُهارا, سم اسپید, کاپیتان اسکای, بانو, برت گوردون, حمید هامون, خانم لمپرت, BATMAN, Papillon, اکتورز, Classic, سرهنگ آلن فاکنر, rahgozar_bineshan
ارسال پاسخ 


پرش در انجمن: